DANE FIRMY:


  • Telefon: 25 749 88 60
  • Domena: https://www.sitech.net.pl/
  • Nazwa: Si-Tech
  • Adres: Dobra 9
  • Miejscowość: Jakubów
  • Kod pocztowy: 05-306Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Do produkcji posadzek żywicznych wykorzystuje się żywicę epoksydową, docenianą za wyjątkowe właściwości oraz delikatny połysk, dzięki któremu pomieszczenia sprawiają wrażenie większych niż w rzeczywistości. To trwały materiał niezastąpiony w obiektach użyteczności publicznej, który może być barwiony na dowolne odcienie. Jest wybierany przez osoby chcące zrezygnować z betonu lub drewna, wymagającego impregnacji. Żywica wysokiej jakości nie żółknie pod wpływem silnego promieniowania słonecznego, a ze względu na brak spoin nie sprawia problemów w utrzymaniu w czystości. Zainteresowani wybierają spośród posadzek cienkowarstwowych oraz grubowarstwowych, o których można przeczytać więcej na stronie sitech.net.pl.

Pierwsze z nich powstały z myślą o salonach, kuchniach i pozostałych pomieszczeniach znajdujących się w domach. Sprawdzają się we wnętrzach, w których panuje wilgoć i są bardzo wytrzymałe. Natomiast drugie bywają nieocenione w miejscach narażonych na częstą eksploatację, takich jak hale magazynowe lub fabryki. Odznaczają się idealnie gładką powierzchnią, niepodatną na uszkodzenia mechaniczne. Żywice na podłogi to dobry wybór w przestrzeniach, po których poruszają się ciężkie maszyny.

Rozwiązanie to znajduje zastosowanie wśród alergików. Posadzki żywiczne nie przyciągają kurzu, a ich czyszczenie nie jest czasochłonne. Ponadto nie powodują namnażania się roztoczy i mogą być myte na mokro, bez ryzyka pojawiania się wybrzuszeń. Są one kładzione we wnętrzach, w których panują niskie temperatury, dlatego stanowią alternatywę dla ceramicznych płytek czy gresu. Podłogi, o jakich mowa, nie niszczą się na skutek działania silnych środków chemicznych. Mogą mieć kontakt ze smarami oraz olejami, przez co są spotykane w wielu warsztatach samochodowych.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!