DANE FIRMY:


  • Telefon: 601813339
  • Domena: https://jztl.pl/
  • Nazwa: Ziobrowski Tax & Law
  • Adres: Plac Grzybowski 10
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-104Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się ze sporym ryzykiem. Biznes, jeżeli generuje spore zyski i jest perspektywiczny, może stać się celem różnego rodzaju przestępców. Oszustwa gospodarcze, pranie brudnych pieniędzy czy też wykorzystywanie firmy jako osłony do innych, nielegalnych czynności to coraz częstsza praktyka przedstawicieli półświatka, zwłaszcza w dużych miastach, jak chociażby Warszawa. 

Właściciel biznesu nie zawsze jest świadomy, że jego interes służy działalności przestępczej. W sytuacji, gdy organy ścigania natrafią na trop przekrętu, jego możliwości obrony są niewielkie. Jedynym rozwiązaniem w takiej chwili jest znalezienie adwokata, którego domeną jest obrona klienta w postępowaniu i procesie o charakterze prawno-skarbowym, gospodarczym czy też cywilnym, w zależności od rodzaju wykrytego przewinienia. 

Dla wielu przedsiębiorców działalność przestępcza to kusząca opcja pozwalająca w krótkim czasie znacząco zwiększyć przychody. Satysfakcjonujący zysk może okazać się jednak ułudą, a skutki przestępstwa mogą poważnie zaciążyć nie tylko na prowadzonym biznesie, ale także na wolności osobistej jego właściciela. Nałożone przez sąd kary to nie tylko grzywny. To również ograniczenie wolności (w zawieszeniu lub też czasowe zamknięcie winnego w zakładzie karnym) z koniecznością poniesienia pełnych kosztów sądowych. Wynajem adwokata oraz udzielenie mu pozwolenia na działanie w imieniu oskarżonego to możliwość uniknięcia przynajmniej części odpowiedzialności. Prawnik jest w stanie zabezpieczyć majątek swojego klienta. Może też przedstawić podczas rozprawy wszystkie czynniki i dowody, jakie mogą mieć wpływ na zniesienie bądź ograniczenie kary.

Na stronie internetowej jztl.pl przedstawia się adwokat, którego domeną są sprawy karno-skarbowe. Obsługując mieszkańców Warszawy i okolic, podejmuje się też szeroko rozumianej obrony klienta w przypadku oskarżenia go o przestępstwa gospodarcze lub cywilne. Działa także jako pełnomocnik, jeśli to jego zleceniodawca występuje w sądzie w roli poszkodowanego. Posiadając odpowiednie upoważnienie, prawnik jest w stanie wywalczyć dla niego korzystny wyrok oraz stosowne zadośćuczynienie materialne, jeśli rodzaj przestępstwa spowodował określone straty. Może złożyć też wniosek o odszkodowanie za krzywdy o charakterze moralnym.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!