DANE FIRMY:


  • Telefon: 501 102 261
  • Domena: https://www.nanostudio.pl/
  • Nazwa: Nanostudio
  • Adres: 27 Grudnia 11
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 61--73Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Zadania, jakich podejmują się architekci, wiążą się między innymi z opracowywaniem projektów wnętrz o różnym przeznaczeniu oraz przygotowywaniem wizualizacji. Usługi tego typu znajdują zastosowanie wśród osób urządzających domy, mieszkania, biurowce, restauracje czy kawiarnie i sprawdzają się wśród klientów, którzy nie chcą poświęcać czasu na samodzielny dobór mebli lub dodatków. Specjaliści poznają charakter obiektu i potrzeby jego właściciela, a następnie przystępują do działania. Oddają projekty szyte na miarę, na które, w razie takiej potrzeby, można nanosić poprawki. Nie tylko aranżują pomieszczenia, ale też czuwają nad realizacją poszczególnych zadań, dzięki czemu klienci zajmują się innymi obowiązkami.

Dobry architekt ma zdolności plastyczne i może pochwalić się wrażliwością estetyczną oraz umiejętnością łączenia ze sobą kolorów. Zna aktualne trendy i wie, jakich błędów unikać, co powoduje, że osoby, które z nim współpracują, nie są narażone na straty finansowe. Architekt w Poznaniu o licznych rekomendacjach przyjmuje w firmie Nano Studio. Jest to przedsiębiorstwo gwarantujące kompleksową pomoc na najwyższym poziomie. Jego przedstawiciele proponują niebanalne projekty, wpasowujące się w potrzeby przyszłych użytkowników lokali.

Usługi realizowane w firmie koncentrują się między innymi na urządzaniu przestrzeni biurowych, które są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Wszystko to przekłada się na zadowolenie pracowników, partnerów biznesowych czy klientów. Architekci mają doświadczenie w projektowaniu przestrzeni wspólnych, takich jak kuchnie, sale konferencyjne lub szkoleniowe i nie tylko. Współpracują także z osobami prywatnymi, przykładowo właścicielami ciasnych kawalerek czy przestronnych domów jednorodzinnych.

Data dodania: 12-11-2022
Autor: Wiktor Sokołowski
Źródło:
https://www.nanostudio.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!