DANE FIRMY:


  • Telefon: 661 568 755
  • Domena: https://www.bipp-projekt.pl
  • Nazwa: Biuro Inzynierii Przemysłowej BIP-Projekt Sp. z o.o
  • Adres: Obrońców Tobruku 23a
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 01-494Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Wysokiej jakości sprzęt przeznaczony do mieszania różnego rodzaju tworzyw jest na co dzień stosowany w branży budowlanej i remontowej. Zaprawy z wody, spoiwa i ewentualnych wypełnień służą do stawiania budynków oraz innych konstrukcji. Dlatego przedsiębiorstwa świadczące usługi w tym zakresie powinny zdecydować się na zakup lub wynajem wysokiej jakości urządzeń stosowanych do mieszania różnego rodzaju materiałów. Takie produkty znajdują się w ofercie firmy Bipp Projekt.

Do wyboru są mieszalniki planetarne różniące się od siebie pod względem wydajności oraz zakresu wykonywanych prac. Są to urządzenia o pojemności wynoszącej od 50 do nawet 4500 litrów. Zostały one dostosowane do mieszania betonu włóknistego, suchego oraz wysokowydajnego. Z powodzeniem sprawdzają się także do łączenia materiałów ogniotrwałych, szkła, ceramiki oraz chemikaliów. Mieszalniki są wyposażone w specjalny system napędowo-przekładniowy, w którym wykorzystywane jest sprzęgło hydrokinetyczne. Zostało ono umieszczone pomiędzy przekładnią i silnikiem aby pozwalać na płynne uruchomienie mieszarki oraz utrzymanie jej równomiernej pracy. Ramiona są napędzane w ten sposób, aby dochodziło nie tylko do obiegu, ale także obrotu, co zwiększa wydajność urządzenia. Dzięki temu możliwe jest również efektywniejsze mieszanie materiałów niejednorodnych. Skuteczność urządzenia zwiększają łopatki mieszające i zbieraki, które razem tworzą system stopniowo przemieszczający warstwy mieszaninę. Specjaliści, którzy zaprojektowali maszynę, zadbali także o właściwy tor ruchu łopatek, który został dobrany w ten sposób, aby ograniczyć ryzyko rozwarstwienia się materiału. Dla zwiększenia bezpieczeństwa w mieszarka zastosowano kilka klap serwisowych, które do tego są wyposażone w czujniki. Specjalne systemy monitorujące pozwalają na sprawdzanie poziomu temperatury i wilgoci na bieżąco. Osoba obsługująca urządzenie może również kontrolować jego pracę poprzez specjalny wziernik bez konieczności odłączania maszyny od zasilania.

Szczegółowy opis parametrów technicznych został umieszczony na stronie internetowej sprzedawcy. W razie pytań klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa. W ofercie dystrybutora znajdują się również całe betoniarnie, które są tworzone przy użyciu maszyn i rozwiązań od sprawdzonych producentów. 

Data dodania: 04-11-2022
Autor: Gustaw Wilk
Źródło:
https://www.bipp-projekt.pl/bmp-mieszarka-planetarna


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!