DANE FIRMY:


  • Telefon: 513-150-119
  • Domena: https://eventchair.pl/
  • Nazwa: Event Chair
  • Adres: Kardynała Stefana Wyszyńskiego 31
  • Miejscowość: Walim
  • Kod pocztowy: 58-320Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


W sezonie weselnym trudno znaleźć odpowiednią salę, dlatego też wiele par rezerwuje miejsce rok lub nawet dwa lata przed terminem uroczystości. O dekoracje i różne akcesoria również warto zadbać wcześniej. Dotyczy to zwłaszcza doboru odpowiedniego oświetlenia. W wielu pomieszczeniach jest jedynie światło główne, które często okazuje się zbyt jasne podczas niektórych momentów uroczystości i niszczy nastrój. Z tego względu najlepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie sprzętu oświetleniowego od zaufanej wypożyczalni.

Firma EventChair oferuje najwyższej jakości dekoracje eventowe, które pasują na różnego rodzaju uroczystości. W ofercie znajdują się akcesoria na stoły, świeczniki, kandelabry, lampiony, latarenki czy wysokiej klasy oświetlenie LED, takie jak girlanda żarówkowa. Wynajem artykułów jest niedrogi. Usługa obejmuje również montaż oraz demontaż instalacji. Katalog dostępnych produktów można znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Znaczną część czasu goście spędzają przy stołach, dlatego warto je udekorować. Jeszcze niedawno popularne były wazony z żywymi kwiatami, jednak tego typu dekoracja jest niepraktyczna i bardzo kosztowna, więc obecnie wykorzystuje się lampki w kształcie kwiatów lub tradycyjnych lampionów i świeczników. Natomiast salę taneczną można ozdobić kolorowymi taśmami LED. Girlandy żarówkowe to doskonała opcja dla osób, które planują wesele w plenerze. Można za ich pomocą oświetlić namioty, wyznaczyć drogę do różnych miejsc. Dużym zainteresowaniem na weselach cieszą się również podświetlane napisy. Sprawdzą się idealnie w czasie pierwszego tańca czy toastu. Wyglądają bardzo dobrze na nagraniach video. Jednocześnie goście mogą zrobić sobie przy nich zdjęcia.

Data dodania: 08-11-2022
Autor: Roksana Olszewska
Źródło:
https://eventchair.pl/oswietlenie/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!