DANE FIRMY:


  • Telefon: + 48 509 295 620
  • Domena: https://myhappyocean.pl/
  • Nazwa: MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne
  • Adres: Zapłocie 256
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 02-970Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Wiele osób lubi spędzać weekendowe popołudnia poza domem i korzystać z różnych punktów gastronomicznych, w tym z jedzeniem na wynos. Jeszcze do niedawna wszystkie te jadłodajnie i bary szybkiej obsługi serwowały dania w opakowaniach styropianowych czy plastikowych. Obecnie zaczyna się to zmieniać, gdyż sami klienci są bardziej świadomi zagrożeń, jakie niesie plastik dla środowiska i domagają się zmian od właścicieli takich punktów. Korzystając z opakowań z trzciny cukrowej, skrobi, bambusa czy z otrębów, można podnieść prestiż firmy i przyciągnąć więcej klientów.

Od kilku lat działa w branży ekologicznych opakowań przedsiębiorstwo, które mocno zaangażowało się w walkę o czystość planety. Stara się ono mieć w ofercie wszystko, czego mogą potrzebować bary szybkiej obsługi, firmy sprzedające posiłki na wynos, w tym oferujące diety pudełkowe, a także przedsiębiorstwa cateringowe oraz producenci żywności mrożonej.

Asortyment tego sklepu internetowego obejmuje rozmaite talerze, kubki, tacki i pojemniki, w których można sprzedawać dania i napoje zimne i gorące. Są tam także sztućce z drewna i innych przyjaznych środowisku surowców. Nawet słomki do napojów są ekologiczne i można je kupić w wielu rodzajach, kolorach i wzorach. Wiele z nich można używać wielokrotnie, jak np. słomki z bambusa, które są sprzedawane w paczkach po 12 sztuk ze specjalną szczoteczką do mycia wnętrza. Asortyment dotyczy również słomek z:

  • papieru, 
  • materiału roślinnego,
  • PLA, czyli biopolimeru otrzymywanego z mączki kukurydzianej.

Pełen asortyment hurtowni można przejrzeć na stronie myhappyocean.pl wraz z opisem samego przedsięwzięcia. Poza artykułami wykonanymi z surowców naturalnych, najczęściej roślinnych, oferta obejmuje również opakowania i sztućce z surowców pochodzących z recyklingu. Często są to produkty wielokrotnego użytku, które można myć w zmywarce w temperaturach niższych niż 65º C. 

Zmiana myślenia, a co za tym idzie także opakowań, jest konieczna. Rośnie świadomość społeczeństwa odnośnie do negatywnej roli plastiku w środowisku. Coraz większa liczba konsumentów wręcz dopomina się zapakowania posiłku w ekologiczne, przyjazne przyrodzie pojemniki, a jeśli ich prośba nie zostaje spełniona, szukają innego lokalu, którego właściciele dbają o Planetę i włączyli się już w przyjazne dla niej działania. Nie warto zatem pozostać w tyle.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!