DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 836 69 12
  • Domena: https://mpuk.pl/
  • Nazwa: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.
  • Adres: Nakielska 3
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 01-106Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Zapotrzebowanie na usługi pogrzebowe jest z oczywistych względów bardzo duże - każdy kiedyś będzie ich potrzebował, tym bardziej że w kręgu kultury europejskiej nie da się obyć bez specjalistycznej pomocy w czasie pochówku, bez względu na to, w jakim obrządku będzie on organizowany. Pomoc zakładu pogrzebowego jest niezbędna, zwłaszcza że obejmuje bardzo różne czynności, jak sprzedaż trumien, urn i kwiatów, zabranie zwłok z miejsca śmierci, zajęcie się nimi w postaci przygotowania do pochówku (umycie, ubranie, czasem kosmetykę) i wszelkie działania w czasie pogrzebu. Bez takiego wsparcia nie można się obyć. Jednocześnie trzeba wybrać je dobrze, gdyż pogrzeb to uroczystość szczególna. Musi mieć wysoką rangę, być uroczysta, tylko wtedy bowiem zmarła osoba zostanie pożegnana godnie. Ma to też znaczenie dla pogrążonych w żalu bliskich - świadomość, że pożegnanie było godne, zwykle jest dla nich ukojeniem.

Jak zatem dobrze wybrać firmę świadczącą usługi pogrzebowe? Takie przedsiębiorstwa działają nawet w mniejszych miejscowościach, zaś w wielkich miastach jest ich mnóstwo. Na pewno warto kierować się rekomendacjami klientów, a także kompleksowość usług, szczególnie gdy ma się wymagania inne niż standardowe rozwiązania. Firma opisana na stronie mpuk.pl, działająca jako zakład pogrzebowy w Warszawie-Mokotowie, jak i w innych dzielnicach, proponuje między innymi kremację, transmisję online z pogrzebu czy opracowanie strony upamiętniającej zmarłą osobę. Ma też swoją pracownię florystyczną, a przy tym zajmuje się takimi mniej typowymi usługami jak organizowanie pomocy prawnej dla bliskich zmarłego, a nawet wsparcia psychologicznego. Daje to kompleksowe usługi. W przypadku organizacji pogrzebu jest to szczególnie ważne, by nie trzeba było wielu spraw załatwiać w wielu miejscach, gdyż mogłoby to być dla pogrążonych w żalu osób zbyt obciążające czy nawet niemożliwe do osiągnięcia.

Powierzając wszystkie sprawy tej firmie, można samemu niczym się nie kłopotać. Zdejmuje to z barków bliskich zmarłego wielki ciężar i pozwala im w spokoju przeżywać ten trudny czas.

Data dodania: 16-12-2022
Autor: Adrianna Zawadzka
Źródło:
https://mpuk.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!