DANE FIRMY:


  • Telefon: 693 253 807
  • Domena: https://adwokatrodacki.pl/
  • Nazwa: Adwokat Maciej Rodacki
  • Adres: Mogilska 13B
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 31--54Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Z uwagi na niewielką odległość, jaka dzieli Chrzanów od Krakowa, mieszkańcy tego pierwszego miasta mogą bezproblemowo korzystać z dostępnego zaplecza usług, jakie może zaproponować stolica Małopolski. Czasem jednak, zwłaszcza jeśli potrzebne są świadczenia adwokata, lepszą opcją jest wybór lokalnej kancelarii. Ułatwi to zarówno kontakt z prawnikiem, jak i pozwoli na szybką i sprawną wymianę dokumentów.

Pomoc jurysty jest obecnie niezbędna w wielu sytuacjach. Warto sprawdzić, które kancelarie prawne (z siedzibą w Krakowie lub w Chrzanowie) mogą zaproponować wsparcie w jak najszerszym zakresie. Takie działania, jak ochrona interesów klientów w trakcie rozwodu, prowadzenie spraw administracyjnych, z prawa pracy, karnego czy rodzinnego to codzienne czynności wykonywane przez osoby zatrudnione w biurze adwokackim prowadzonym przez Macieja Rodackiego. Kadra, starając się sprostać rosnącym oczekiwaniom rynkowym, podejmuje się również porad prawnych w szerokim spektrum tematów. Z tego powodu lista świadczeń dostępna na stronie adwokatrodacki.pl jest jedynie poglądowa.

Aby skorzystać z pomocy prawnika, należy wcześniej zarezerwować wizytę telefonicznie lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć pod podanym wcześniej linkiem. Taki wymóg pozwala usprawnić pracę kancelarii oraz zapewnić oczekiwaną jakość usług. Do dyspozycji klienta są dwa biura zlokalizowane w Krakowie oraz w Chrzanowie. Filia w podkrakowskiej miejscowości nie działa w systemie ciągłym, właściciel dojeżdża na miejsce na wezwanie.

Z uwagi na zróżnicowany zakres działań, jakie są podejmowane przez kadrę, nie ma ustalonego jednego cennika. Do każdego zlecenia przygotowuje się indywidualny kosztorys. Prawnik przedstawia wysokość opłaty za usługi po zapoznaniu się ze sprawą, z jaką przychodzi klient oraz z udostępnionym przez niego materiałem dowodowym. Domeną kancelarii jest nie tylko pomoc prawna, ale też próba przybliżenia i wytłumaczenia osobom bez prawniczego wykształcenia pewnych kwestii związanych z ustaleniami polskiego ustawodawcy. W tym celu rozpoczęto prowadzenie bloga, na którym publikowane są napisane przystępnym językiem artykuły. Są to bogate w treść merytoryczną wpisy dotyczące spraw, o które adwokaci są pytani najczęściej (wykładni prawa, możliwości ochrony, przebieg procesu).

Data dodania: 20-12-2022
Autor: Olga Wasilewska
Źródło:
https://adwokatrodacki.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!