DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 61 279 44 44
  • Domena: https://mpskylights.pl/
  • Nazwa: MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA
  • Adres: Świętokrzyska 5
  • Miejscowość: Luboń
  • Kod pocztowy: 62-030Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Podstawą każdego obiektu budowlanego jest wdrożenie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo w razie wybuchu pożaru. Zalicza się do nich okna dymowe, umieszczane na dachach, które są spotykane w budynkach mieszkalnych, publicznych i przemysłowych. Konstrukcje tego typu są nowocześniejszą alternatywą dla konwencjonalnych systemów, wykorzystywanych w przeszłości i bywają wyposażane w siłowniki elektryczne. Ich zadaniem jest automatyczne otwieranie lub zamykanie okien w określonych sytuacjach. Ułatwiają wymianę powietrza i przydają się zawsze wtedy, gdy systemy wentylacyjne są niedrożne i potrzebują wyczyszczenia.

Montaż opisywanych okien jest jednym z najważniejszych elementów ochrony pożarowej. Warto nabywać je u zaufanych producentów, oferujących certyfikowane wyroby z niezbędnymi atestami. Firmą godną uwagi jest MP Skylights, zapewniająca zadowolenie z każdego zakupu oraz fachowe doradztwo w razie wątpliwości. Produkty zaprezentowane w katalogu usprawniają ewakuację oraz przeprowadzanie akcji gaśniczych. Niektórzy wykorzystują je w formie konstrukcji doświetlających wnętrza, co przekłada się na mniejsze rachunki za prąd.

Proponowane okna są montowane w biurowcach, blokach mieszkalnych, wieżowcach, halach magazynowych i przemysłowych oraz fabrykach. Znajdują zastosowanie na wszystkich dachach, niezależnie od ich wielkości czy kąta nachylenia. Są otwierane ręcznie, przy użyciu przycisku lub za pomocą automatycznego mechanizmu. Gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i są wyposażane w niezawodne siłowniki, dzięki którym można decydować o ich ustawieniu.

Na okna dymowe decydują się właściciele obiektów, w których zwykłe klapy nie zdałyby egzaminu. Skutecznie pozbywają się nadmiaru ciepła oraz dymu, co ułatwia opuszczanie obiektu w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Występują w wersji automatycznie otwieranej, obrotowej, rozwieranej bądź uchylnej i są dzielone na konstrukcje połaciowe oraz fasadowe, sprawdzające się na klatkach schodowych. To trwałe konstrukcje niepodatne na zniszczenia mechaniczne, które są odporne na wilgoć.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!