DANE FIRMY:


  • Telefon: 691 051 308
  • Domena: https://www.abartremonty.pl/
  • Nazwa: Firma Remontowa Wojciech Gośliński
  • Adres: Kochanowskiego 22
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-846Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Kupno mieszkania z odpowiednim metrażem i lokalizacją nie rozwiązuje kwestii dostosowania jego wnętrza do indywidualnych wymagań i potrzeb przyszłych użytkowników. Dlatego też po podpisaniu umowy z poprzednim właścicielem lub deweloperem warto od razu rozpocząć poszukiwania ekipy wykończeniowej, która podejmie się wszelkich niezbędnych prac, takich jak szpachlowanie i malowanie ścian, wymiana i kładzenie podłóg, tapetowanie, a także, o ile jest to niezbędne, przeróbki lub montaż od podstaw potrzebnych instalacji, w tym centralnego ogrzewania (zasilanego paliwem stałym lub też OZE).

Dużą pomocą w znalezieniu odpowiedniego realizatora jest internet. W sieci ogłasza się firma działająca od lat na polskim rynku, mająca na swoim koncie wiele udanie przeprowadzonych projektów. Z ich wizualizacjami można zapoznać się, wchodząc na stronę abartremonty.pl. Przedstawione prace klient może również potraktować jako inspirację jeśli nie jest do końca pewny, jaki rodzaj wykończenia najlepiej pasuje do jego oczekiwań.

Kadra chętnie świadczy też doradztwo. Zapewnia, że każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, zarówno jeśli chodzi o przygotowanie planu działań, zamówienie potrzebnych materiałów i sprzętu, jak i wycenę za poszczególne świadczenia. Firma dysponuje własnym zapleczem technicznym i logistycznym, jest w stanie wykonać kompleksowo mieszkanie pod klucz na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości, dojeżdża też do klientów na obszarze całego województwa wielkopolskiego.

Pracownicy legitymują się także odpowiednimi uprawieniami budowlanymi, na bieżąco odświeżają też kategorię SEP. Dzięki temu zlecający ma pewność, że prace będą wykonane solidnie i zgodnie z obowiązującymi normami. 

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!