DANE FIRMY:


  • Telefon: 663641401
  • Domena: https://kocicalus.pl
  • Nazwa: Koci Całus
  • Adres:
  • Miejscowość: Chrząstawa Wielka
  • Kod pocztowy: 55-033Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Chcąc przyjąć pod swój dom kota, trzeba przemyśleć wiele kwestii, między innymi to, czy chce się zaadoptować zwierzę bezdomne, przyjąć od kogoś kotka za darmo czy na przykład kupić rasowego zwierzaka. Gdy zaś w grę wchodzi to ostatnie rozwiązanie, pojawia się pytanie, na jaką rasę postawić. Do wyboru jest wiele możliwości. Koty poszczególnych ras mocno różnią się między sobą przede wszystkim wyglądem, ale ważne jest, by wziąć pod uwagę też inne cechy, jak usposobienie czy podatność na choroby. Istotne jest, by wszystkiego tego mieć świadomość i na tej podstawie dobrze dobrać dla siebie towarzysza, w taki sposób, by zadowoleni z tego byli wszyscy domownicy - ludzie i sam kot.

Szczególnie częstym wyborem wśród Polaków są koty brytyjskie, odznaczające się charakterystycznym, bardzo pięknym wyglądem. Często to właśnie ten walor zachęca do kupna takiego futrzaka. Faktycznie koty takie wyglądają jak pluszowe maskotki, a ich niebieskawe zabarwienie sprawia, że prezentują się niesamowicie. Mają też piękną budowę ciała oraz oczy. Trudno się im oprzeć, słodkie są zarówno kociaki brytyjskie, jak i dorosłe zwierzaki. Poza tym przedstawiciele tego gatunku mają wiele innych zalet, między innymi są spokojni, nie szaleją w domu, nie niszczą przedmiotów, a także nie wchodzą w konflikty z innymi zwierzęcymi mieszkańcami domu. Dzięki temu na zakup kota brytyjskiego można zdecydować się na przykład kiedy posiada się drogie wyposażenie domu czy mieszka w wynajętym mieszkaniu czy kiedy ma się już psa albo innego, starszego kota.

By dodatkowo zaoszczędzić sobie problemów związanych z przyzwyczajaniem nowego mieszkańca domu do współżycia z innymi zwierzętami czy nauką korzystania z kuwety, warto postawić na usługi hodowli Koci Całus, oddającej klientom zwierzęta doskonale do tego przygotowane. Są one nie tylko wysterylizowane i odrobaczone, ale też doskonale ułożone i zsocjalizowane, dzięki czemu bardzo szybko aklimatyzują się w nowym miejscu oraz nawiązują więzi z domownikami, zwłaszcza z właścicielem.

Duże znacznie ma też fakt, że rasa ta jest odporna na choroby, a szczególnie dotyczy to zwierząt o dobrych genach - takie można znaleźć w tej hodowli. Jest to zatem świetny wybór dla osób chcących zapewnić sobie przyjaciela na długie lata, cieszącego się świetnym zdrowiem, a także pragnących dobrze zainwestować pieniądze.

Data dodania: 23-12-2022
Autor: Kamil Zawadzki
Źródło:
https://kocicalus.pl/kocieta/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!