DANE FIRMY:


  • Telefon: 74 852 08 56
  • Domena: https://ekokominki.pl/
  • Nazwa: F.H.U. „EKOTHERM”
  • Adres: Wrocławska 33
  • Miejscowość: Świdnica
  • Kod pocztowy: 58-100Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Kominek to centralna część domu, w której spotykają się zaproszeni goście lub domownicy. Kojarzy się z rodzinnym ciepłem i wpływa na atmosferę panującą we wnętrzu, dlatego tak wiele osób decyduje się na jego zakup. Warto o tym pomyśleć już na etapie budowy domu, ponieważ w późniejszym okresie montaż niektórych modeli może być problematyczny lub niemożliwy. Konstrukcje dostępne na rynku są nabywane nie tylko ze względów estetycznych, ale i praktycznych. Te wyposażone w płaszcz wodny dają bowiem szansę szybkiego i niedrogiego ogrzewania wody użytkowej lub pomieszczeń, co przydaje się w porze jesiennej i zimowej. Kominki są spotykane w obiektach urządzanych w stylu norweskim, rustykalnym bądź angielskim, choć niekiedy można się na nie natknąć w restauracjach i hotelach.

Największym zainteresowaniem cieszą się modele opalane drewnem, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat i zachęcają do wpatrywania się w płomienie, co relaksuje i pomaga odciąć się od trosk dnia codziennego. Posiadacze kominków cieszą się przyjemnym ciepłem oraz praktyczną dekoracją, mającą pozytywny wpływ na wygląd pomieszczeń. Są one spotykane z reguły w salonach, choć niektórzy umieszczają je w sypialniach i jadalniach. Obecnie producenci proponują zróżnicowane modele, wpasowujące się w każdy styl aranżacyjny.

Firmą, z jaką można nawiązać współpracę, jest Ekotherm. To zaufany partner zapewniający zadowolenie z każdego zakupu i podejmujący się kompleksowego doradztwa w dowolnym momencie. W katalogu znajduje się nowoczesna zabudowa kominka, będąca atrakcyjnym i ponadczasowym dodatkiem, gwarantującym maksimum bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym w obiekcie. Modele w zabudowie zmniejszają ryzyko poparzenia po dotknięciu powierzchni, a ponadto zabezpieczają ściany oraz sufity, które nie są narażone na działania wysokich temperatur.

Proponowane konstrukcje są tworzone z niepalnych i wytrzymałych materiałów nienagannej jakości, które odgrywają rolę izolatorów. Zazwyczaj są to płyty o właściwościach ogniochronnych, zapewniające sprawny montaż. Znaczna część z nich ma spłaszczone krawędzie, dzięki czemu nabywcy cieszą się idealnie gładką i łatwą w utrzymaniu w czystości powierzchnią. Zainteresowaniem cieszą się też kominki izolowane wełną mineralną. Jest to naturalny materiał, przekładający się na bezpieczeństwo pożarowe obiektu.

Data dodania: 26-12-2022
Autor: Olga Wasilewska
Źródło:
https://ekokominki.pl/zabudowa-kominka/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!