DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 502 626 984
  • Domena: https://www.astel24.pl/
  • Nazwa: ASTEL
  • Adres: Żurawia 24a/10
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-515Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Kable światłowodowe są znacznie bardziej kompaktowe niż przewody miedziane, dzięki czemu można je zainstalować w miejscach trudno dostępnych, na przykład za ścianą lub sufitem. Są również bardziej elastyczne i mniej podatne na uszkodzenia. Na dłużej zachowują zatem swoje oryginalne właściwości. Ponadto kabel światłowodowy przenosi dane z prędkością 1 000 Mb/s lub 1 Gb/s, podczas gdy model miedziany jest w stanie przesyłać jedynie 100 megabitów na sekundę. Przewody optyczne nie generują ciepła, co oznacza brak potrzeby instalowania klimatyzacji lub innego systemu chłodzenia, a także mniejsze zużycie komputerów, w tym zwłaszcza dużych serwerów.

Światłowód jest dobrym wyborem dla komunikacji na duże odległości. Jest to opcja wykorzystywana w domu, a także w biurach czy zakładach przemysłowych. Żeby instalacja przebiegła szybko i działała poprawnie, warto powierzyć jej zaprojektowanie i wykonanie ekspertom. W tym celu można zapoznać się z ofertą przedstawioną pod adresem internetowym astel24.pl. Została tam opisana firma, która ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu sieci światłowodowych za pomocą techniki termicznej lub mechanicznej. W tym pierwszym przypadku spawanie odbywa się za pomocą specjalnej spawarki tworzącej łuk elektryczny, który nadpala czoła włókien. Dzięki temu są one ze sobą sprawnie łączone. Z kolei spawanie mechaniczne polega na pozycjonowaniu poszczególnych nitek światłowodowych za pomocą specjalnej obudowy. Podmiot nie tylko wykonuje instalacje światłowodowe, ale również zajmuje się ich projektowaniem oraz konserwacją. Zadbanie o dobry stan sieci pozwala zyskać pewność co do tego, że będzie ona działała w sposób sprawny przez długi czas.

W razie pytań co doświadczonych usług, wystarczy udać się pod wskazany wcześniej adres. Przedstawiciele firmy z chęcią udzielą doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniej usługi. Podmiot zapewnia atrakcyjne ceny, a także dotrzymuje terminów zleceń. O wysokiej jakości wykonywanych usług świadczą opinie ze strony klientów.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!