DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 22 460 54 30
  • Domena: https://inoplex.pl/
  • Nazwa: Inoplex
  • Adres: Przewodowa 40
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 04-874Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Elementy małej architektury są spotykane w centrach miast, na osiedlach mieszkalnych, deptakach i wielu innych przestrzeniach. Wpływają zarówno na funkcjonalność, jak i estetykę danego miejsca, a niekiedy zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mieszkańcy cenią sobie zwłaszcza ławki, dostępne w wersji z oparciem lub bez, dające szansę odpoczynku czy obserwowania bawiących się w okolicy dzieci. Tworzy się je z zaimpregnowanych materiałów, które nie chłoną wody i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Z reguły jest to beton, odznaczający się dużą wagą i zmniejszający ryzyko przewrócenia siedzisk w trakcie wietrznych dni. Niektórzy stawiają na siedziska drewniane, wpasowujące się w każdą przestrzeń i kojarzące się z ekologią. Wszystkie z nich powinny być odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Nie inaczej jest w przypadku koszów na śmieci, spotykanych w parkach, przed wejściami do obiektów publicznych, na ulicach i nie tylko. Ich zadaniem jest utrzymywanie porządku w miejscach publicznych, co zmniejsza ryzyko wyrzucania śmieci na ziemię. Producenci oferują modele różniące się od siebie konstrukcją, sposobem montażu, wymiarami, odcieniem kolorystycznym oraz udogodnieniami, takimi jak popielniczki. Zainteresowanie wzbudzają kosze zadaszone, chroniące przed namakaniem odpadków podczas deszczowych dni.

Nabywcy  ceniący sobie praktyczne rozwiązania decydują się często na modele w ciemnych odcieniach. Z łatwością kamuflują niewielkie zabrudzenia pojawiające się na powierzchni i wyglądają dobrze w przestrzeni miejskiej. Za najtrwalsze uznaje się kosze metalowe, malowane proszkowo, które nie chłoną wilgoci i są niepodatne na pękanie lub wgniecenia, co sprawia, że prezentują się bez zarzutu przez lata. Można je nabyć na stronie inoplex.pl.

Właścicielem witryny jest producent oferujący metalowe kosze na śmieci o doskonałych parametrach wytrzymałościowych, które są umieszczane wzdłuż ścieżek rowerowych, w pobliżu parków i placów zabaw oraz na deptakach. Nie niszczą się pod wpływem promieniowania słonecznego, są wygodne w użytkowaniu i mogą być malowane na dowolne odcienie. Firma proponuje konstrukcje ze stali nierdzewnej, zdobione drewnianymi elementami i odznaczające się nowoczesnym designem. Występują w wersji wolnostojącej bądź przytwierdzanej do podłoża za pomocą wkrętów montażowych, dołączanych do zestawu.

Data dodania: 25-01-2023
Autor: Norbert Marciniak
Źródło:
https://inoplex.pl/produkty/kosze-na-smieci


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!