DANE FIRMY:


  • Telefon: 12 683 96 00
  • Domena: https://grafenprofessional.eu/
  • Nazwa: Madejski Spółka Jawna
  • Adres: Kornela Makuszyńskiego 28
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 31-752Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Właściciele warsztatów samochodowych często poszukują dobrej jakości chemii, dzięki której naprawiane podzespoły będą się sprawować bez zarzutu. Na rynku jest mnóstwo produktów, tego typu, jednak nie wszystkie spełniają oczekiwania klientów, dlatego warto poszukać profesjonalnej chemii, przechodzącej wnikliwe badania i testy zanim trafi na rynek i ma odpowiednie certyfikaty.

Od lat działa na rynku producent, którego wyroby kupowane są także za granicą. Jest to przedsiębiorstwo dysponujące własnym laboratorium, gdzie wyspecjalizowani chemicy tworzą najwyższej jakości artykuły sprawdzające się w motoryzacji, jak również w budownictwie. Producent ten stworzył markę Grafen Professional, która zdobyła renomę, gdyż sprzedawane przez nią artykuły znajdują zastosowanie w bardzo wielu gałęziach gospodarki, także w szeroko pojętym przemyśle.

Wśród bogatego asortymentu tej firmy można między innymi znaleźć doskonałej jakości zmywacz do hamulców oraz sprzęgieł, świetnie radzący sobie z kurzem i smarem. Nie trzeba nawet demontować hamulców, aby wyczyścić tarczę i bęben z pyłu hamulcowego. Dzięki jego użyciu można się też pozbyć hałasu spowodowanego przez te zanieczyszczenia. Produkt ten sprzedawany jest w aerozolu w opakowaniu pozwalającym na wykorzystanie środka pod każdym kątem. Zaraz po aplikacji następuje głębokie czyszczenie i natychmiastowe wysuszenie powierzchni.

Warto dodać, że środek ten nie powoduje korozji i nie pozostawia na czyszczonych powierzchniach żadnych chemicznych resztek. Regularne użycie tego preparatu zagwarantuje sprawne działanie układu hamulcowego, a co za tym idzie, bezpieczeństwo użytkownikom. Jest on zalecany przez producenta jako środek do regularnej konserwacji. Dzięki niemu można z łatwością zlikwidować piszczenie klocków hamulcowych. Jest to również doskonały środek do czyszczenia różnych układów elektrycznych oraz narzędzi, na których zaobserwuje się trudne do usunięcia plamy. Ten uniwersalny środek powinien się znaleźć w każdym warsztacie samochodowym czy garażu przydomowym.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!