DANE FIRMY:


  • Telefon: 790 275 067
  • Domena: https://silesiapak.pl/
  • Nazwa: Silesiapak
  • Adres: Blachnickiego 9
  • Miejscowość: Katowice
  • Kod pocztowy: 40-175Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Zastosowanie torebek papierowych jest bardzo szerokie. Sprawdzają się one w supermarketach, ponieważ służą do pakowania zakupów i ułatwiają przenoszenie ich ze sklepu do samochodu czy domu. Ich produkcja nie wiąże się z niszczeniem środowiska naturalnego, dlatego stanowią częsty wybór osób chcących żyć w nurcie eko. Są to między innymi przedsiębiorcy rezygnujący z worków foliowych, rozkładających się nawet przez kilkadziesiąt lat. Torebki, jakie zamawiają, są sprzedawane na płasko, dzięki czemu nie potrzebują sporej przestrzeni magazynowej. Występują w wielu rozmiarach, kształtach i odcieniach, choć do najchętniej wybieranych kolorów zalicza się biel oraz beż. Więcej informacji na ich temat znajduje się na stronie silesiapak.pl.

Jej właścicielem jest renomowana firma sprzedająca wytrzymałe papierowe torby z nadrukiem z uchwytami płaskimi lub skrętnymi, które nie urywają się pod wpływem większych ciężarów. Artykuły dostępne w katalogu zamawiają między innymi właściciele lokali gastronomicznych sprzedający dania na wynos oraz cukierni. Są to bezwonne wyroby, które nie wpływają na smak czy zapach jedzenia, a na dodatek na próżno szukać w nich toksycznych substancji. Mogą być poddawane procesowi recyklingu oraz zadrukowywane zgodnie z preferencjami nabywców.

Treści znajdujące się na opakowaniach papierowych zwiększają rozpoznawalność marki oraz zainteresowanie ofertą, co przekłada się na zyski właścicieli firm. Są to niedrogie i często niedoceniane nośniki reklamowe sprawdzające się w różnych branżach. Najczęściej na ich powierzchni umieszczana jest nazwa przedsiębiorstwa, elementy graficzne oraz dane kontaktowe. Odpowiednio zaprojektowane stają się znakiem rozpoznawczym dla klientów, dlatego ich wybór nie powinien być przypadkowy.

Nabywcy toreb papierowych decydują się często na fleksodruk, czyli technikę umożliwiającą zadrukowywanie całych opakowań. Rozwiązanie to sprawdza się u osób zamawiających je hurtowo, które nie chcą przepłacać. Alternatywnym rozwiązaniem jest metoda offsetowa, rekomendowana przedsiębiorcom chcącym nanosić uszlachetnienia, na które składa się złocenie, laminowanie lub hot stamping. Tego typu torebki nikogo nie pozostawiają obojętnym i zachęcają do zapoznania się z zawartością, dlatego bywają wykorzystywane na targach, podczas akcji promocyjnych oraz pozostałych eventów o branżowym charakterze.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!