DANE FIRMY:


  • Telefon: 578 550 240
  • Domena: https://panele-sklep.pl/
  • Nazwa: PANELE-SKLEP.PL
  • Adres: Łagiewnicka 52
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 30-417Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Materiały podłogowe wykonane z winylu cieszą się dużą popularnością ze względu na swoje liczne korzystne właściwości. Są one przede wszystkim wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu stanowią dobry wybór w domach z dziećmi lub zwierzętami domowymi. Ponadto cechują się wodoodpornością. Można kupić je w szerokiej gamie kolorów i wzorów, co umożliwia dopasowanie ich do każdego stylu dekoracji wnętrz.

Winylowe panele są ponadto łatwe do zainstalowania i mogą być zamontowane na większości podłoży, w tym na betonie, drewnie i płytkach ceramicznych. Ich kolejną przewagę nad innymi materiałami podłogowymi stanowi to, że w pewnym stopniu zapewniają one izolację akustyczną. Ich zaletą jest również szybka i proste pielęgnacja – wystarczy przetrzeć podłoże, odpowiednimi środkami. Winyl nie zawiera substancji szkodliwych dla środowiska oraz jest zazwyczaj tańszy niż inne materiały podłogowe, takie jak drewno czy kamień. Dzięki czemu wykonane z niego podłogi dostępne dla szerszego grona odbiorców. Udając się pod adres panele-sklep.pl, można dodatkowo uzyskać atrakcyjny rabat, na zakup wykończenia podłogowego. Sklep oferujący panele winylowe zapewnia profesjonalne wsparcie w wyborze odpowiedniego modelu. Do oferty wprowadza jedynie te produkty, które pochodzą od sprawdzonych wytwórców. Dzięki temu klienci mogą być pewni co do wysokiej jakości kupowanych materiałów.

Sprzedawca proponuje również modele należące do wyższej klasy ścieralności, które doskonale nadają się do często odwiedzanych obiektów, takich jak biura lub urzędy. Są one w stanie wytrzymać lata bez jakiegokolwiek uszkodzenia. Wśród propozycji znajdują się również panele laminowane oraz podłogi drewniane. Sklep oferuje szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do dbania o podłogi.

Data dodania: 25-03-2023
Autor: Olga Wasilewska
Źródło:
https://panele-sklep.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!