DANE FIRMY:


  • Telefon: 664425988
  • Domena: https://meyer.elblag.pl
  • Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MEYER"
  • Adres: 31a
  • Miejscowość: Nowina
  • Kod pocztowy: 82-300Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Aby przygotować teren pod nowe inwestycje, niezbędne jest usunięcie znajdujących się na działce wyeksploatowanych budynków, zarówno mieszkalnych, jak i przemysłowych. Prace przy wyburzaniu powinny przebiegać w sposób zapewniający bezpieczeństwo dla otoczenia. Prowadzone działania nie mogą generować przede wszystkich strat środowiskowych, w tym groźby skażenia toksycznymi substancjami. Dlatego chcąc oczyścić przestrzeń pod przyszłą zabudowę, należy zlecić wykonanie rozbiórki specjaliście. 

Firma PHU "MEYER" Michał Meyer od wielu lat działa na polskim rynku, oferując wsparcie przy różnego rodzaju pracach budowlanych. Dysponuje własnym, doskonale zaopatrzonym zapleczem sprzętowym, za którego obsługę odpowiada grupa doświadczonych inżynierów oraz kadra pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami do kierowania maszyn, wydanymi przez UDT. Podejmują się realizacji z bardzo szerokiego spektrum zadań. Ich domeną są między innymi rozbiórki. Osoby z Elbląga, Warszawy czy też Trójmiasta mogą zlecić uprzątnięcie terenu pod dalsze prace inwestycyjne. Realizator wykonuje zamówienie terminowo, zgodnie z zatwierdzonym planem robót. Pracownicy odpowiadają nie tylko za wyburzanie poszczególnych konstrukcji na przeznaczonym do oczyszczenia placu, ale także za wywózkę gruzu i porozbiórkowych śmieci do odpowiedniego zakładu utylizacyjnego. W tym celu wykorzystuje się flotę pojazdów transportowych przystosowanych do przewozu odpadów budowlanych. Kierowcy zajmujący się załadunkiem i przewozem także posiadają wymagane kwalifikacje, działając zgodnie z wyznaczonymi przez ustawodawcę procedurami.

Na stanie firmy znajduje się specjalistyczny sprzęt ciężki, taki jak koparki, kruszarki czy ładowarki z potrzebnym oprzyrządowaniem. Dzięki temu pracownicy są w stanie przeprowadzić na miejscu też wykop fundamentów oraz wykonać rozdrobnienie wydobytych fragmentów betonu, oddzielając go od zbrojenia. W taki sposób można odzyskać część surowca. Kruszywo doskonale nadaje się do wypełniania nierówności terenu oraz utwardzenia dróg dojazdowych na budowę. Stal warto oddać do recyklingu lub wykorzystać w dowolnym zakresie. Uzyskane podczas rozbiórki materiały to również pożądany towar na rynku wtórnym. Firma przeprowadza segregację surowców zgodnie z życzeniem klienta, dając mu możliwość ich późniejszej sprzedaży.

Data dodania: 02-03-2023
Autor: Marianna Dąbrowska
Źródło:
https://meyer.elblag.pl/rozbiorki-i-wyburzenia/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!