DANE FIRMY:


  • Telefon: 604 348 429
  • Domena: https://metalmix.info/
  • Nazwa: MetalMix
  • Adres: Bohaterów Bielnika 23
  • Miejscowość: Wolsztyn
  • Kod pocztowy: 64-200Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Podczas remontu dróg należy bezwzględnie oddzielić naprawiany fragment od pasa ogólnego użytku. Ma to na celu ochronę zarówno kierowców, jak i ekipy zajmującej się odnową uszkodzonej nawierzchni. Stosując odpowiednio dobrane znaczniki i wygrodzenia, administrator niweluje ryzyko potrąceń lub innych wypadków, które mogą się wydarzyć. 

Poszukując najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o zabezpieczanie stref na drogach, zwłaszcza tych o dużym natężeniu ruchu, warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie internetowej metalmix.info. Pod podanym linkiem przedstawia się firma, której domeną jest produkcja oraz dystrybucja różnego rodzaju ograniczników do stosowania na świeżym powietrzu. Jedną z dostępnych w sprzedaży opcji jest słupek przeszkodowy u-5a. Można go nabyć w kilku wariantach kolorystycznych, także z pokryciem odblaskowym, co dodatkowo zwiększa jego widoczność na trasie. Dostawca zapewnia, że produkt jest wykonany z wysokojakościowych materiałów, przez to wykazuje odporność na czynniki mechaniczne i pogodowe. Jako atuty proponowanego modelu realizator wskazuje jego mobilność, niewielki rozmiar i wagę, a także przystępną cenę.

Słupek można zamówić w dowolnej ilości z opcją wyboru wersji surowej lub ze specjalnym pokryciem zabezpieczającym. W górnej części każdego egzemplarza umieszczono specjalne otwory, dzięki którym może on w kilka chwil stać się podstawą pod znak drogowy. Taka możliwość w znacznym stopniu zwiększa funkcjonalność proponowanego towaru. Odpowiednie wyważenie słupka oraz stabilna podstawa sprawiają, że bez problemu można go ustawić na otwartej przestrzeni, bez obawy, że zostanie on przewrócony.

Wspomniany model ma zastosowanie nie tylko jako wsparcie drogowe. Sprawdza się podczas organizacji różnego rodzaju eventów na świeżym powietrzu. Ułatwia pracę służbom porządkowym. Z jego pomocą obsługa imprezy jest w stanie wygrodzić drogi dojazdowe, parkingi oraz inne strefy bez konieczności stawiania wygrodzeń, które trzeba wbijać w ziemię. Słupki idealnie nadają się do obstawy działań plenerowych na betonie lub innym, mechanicznie utwardzonym podłożu. Stanowią ogólnie rozpoznawalny znak rozpoznawczy, zwyczajowo respektowany przez uczestników spotkania. Dodatkowo mogą posłużyć jako podpory do oddzielenia miejsc za pomocą linek. Łatwo je spersonalizować.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!