DANE FIRMY:


  • Telefon: 32 335 93 08
  • Domena: https://supportqpolska.pl
  • Nazwa: Interdont Support Q Sp. z o. o.
  • Adres: Pukowca 15
  • Miejscowość: Katowice
  • Kod pocztowy: 40-847Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej bez wątpienia bardzo istotną kwestią jest kontrolowanie funkcjonowania biznesu oraz nadzorowanie wykonywanych w nim zadaniach. Praktycznym rozwiązaniem w tym obszarze mogą być z pewnością audyty wewnętrzne. Niejednokrotnie mogą okazać się one przydatnym źródłem informacji na temat ewentualnych nieprawidłowości, pojawiających się problemów oraz sfer, które wymagają pracy. Podczas przeprowadzania czynności związanych z audytem bardzo ważna jest dokładność. Skrupulatna analiza ma tutaj ogromne znaczenie. W wielu przypadkach ciekawym pomysłem może okazać się skorzystanie z profesjonalnego wsparcia, gdyż audyt potrafi być dosyć wymagającym wyzwaniem.

Przedsiębiorstwo o nazwie Vertin funkcjonuje w branży szkoleniowo-doradczej i może wiele zaoferować swoim klientom w tym obszarze. Podmiot jest usytuowany na terenie Katowic. Zaangażowanie firmy do współpracy może się świetnie sprawdzić w przypadku osób, które zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w takich dziedzinach jak przykładowo produkcja. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń, wdrażaniu systemów jakościowych, a także przeprowadzaniu audytów:

  • wewnętrznych
  • zewnętrznych
  • warstwowych

W ofercie podmiotu znaleźć można szkolenia na temat badań nieniszczących, przeprowadzania audytów wewnętrznych, zarządzania zmianą, statystycznego sterowania procesem, zarządzania zespołem sprzedażowym, nadzorowania sprzętu kontrolno-pomiarowego, a także zarządzania niewielką firmą. Zakres propozycji, jakie firma ma dla osób zainteresowanych, obejmuje również profesjonalne wsparcie doradcze w obszarze procesów wytwarzania, nadzorowania dostawców, procesów projektowania i rozwoju wyrobów, przygotowywania dokumentacji systemowej, procesu ciągłego doskonalenia, przygotowywania dokumentacji technicznej, spełniania specyficznych wymagań klientów, przygotowywania dokumentacji jakościowej, czy też procesu rozwiązywania problemów. Klienci przedsiębiorstwa mogą liczyć tutaj na wysoką jakość obsługi, rozbudowane spektrum dostępnych możliwości, indywidualne podejście do powierzanych wyzwań, duże zaangażowanie w przeprowadzane działania, kompleksowe wsparcie, profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, fachową pomoc i na bardzo atrakcyjne ceny usług.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!