DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 870 66 46
  • Domena: https://noriet.pl/
  • Nazwa: Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.
  • Adres: Grochowska 217
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 04-077Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Na rozwiązanie małżeństwa decydują się pary, u których nastąpił trwały rozkład pożycia. Rozwiązanie to dotyczy między innymi osób, których partnerzy dopuszczali się zdrady lub przemocy bądź popadli w długi. W takich sytuacjach decydują się one na rozwód z orzekaniem o winie, wymagający zebrania materiałów dowodowych, a niekiedy przesłuchiwania świadków. Nie trzeba jednak zajmować się tego typu kwestiami na własną rękę, ponieważ istnieją kancelarie specjalizujące się w prawie rodzinnym, które biorą na siebie formalności. Ich przedstawiciele uczestniczą w rozprawach rozwodowych. Reprezentują klientów, dzięki czemu osobiste stawiennictwo nie zawsze jest konieczne.

Firmą zapewniającą pomoc klientom przygotowującym się do rozwodu jest Kancelaria Prawa Rodzinnego Noriet w Warszawie. Adwokat zajmujący się rozwodami uczestniczy w sprawach z orzekaniem o winie lub bez i współpracuje ze skonfliktowanymi stronami. Celem takich rozpraw jest rozwiązanie związku, który istnieje jedynie „na papierze”, co oznacza, że byli partnerzy w większości przypadków zaczęli już nowe życie. Z reguły jest to efektem różnic światopoglądowych, licznych konfliktów, innej wizji na przyszłość, przemocy lub nałogów.

Adwokaci zdają sobie sprawę z tego, że każdy przypadek jest inny, dlatego przeprowadzają konsultacje, podczas których mają okazję zapoznać się z sytuacją klienta. W trakcie trwania tego typu spotkań zbierają też materiały dowodowe, zwiększające prawdopodobieństwo uzyskania zadowalającego wyroku. Specjaliści uczestniczą w sprawach koncentrujących się na zaprzeczaniu lub ustalaniu ojcostwa oraz wysokości alimentów. Są to świadczenia wypłacane przez byłego partnera na dziecko, których wysokość zależy od jego możliwości zarobkowych oraz sytuacji finansowej.

Data dodania: 25-03-2023
Autor: Marianna Dąbrowska
Źródło:
https://noriet.pl/sprawy-rozwodowe-warszawa/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!