DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 55 232 98 25
  • Domena: https://amgautomatyka.pl/
  • Nazwa: AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka
  • Adres: Legionów 47C
  • Miejscowość: Elbląg
  • Kod pocztowy: 82-300Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Tego typu układy, czyli silniki krokowe, są użytkowane od wielu lat. Obecnie, dzięki postępowi automatyzacji, na rynku można znaleźć coraz więcej nowości związanych z napędami, pozwalającymi na bardziej efektywną pracę całego systemu. O korzyściach, jakie mogą dać innowacje technologiczne wprawiające w ruch maszyny, można przeczytać na stronie amgautomatyka.pl.

Pod podanym linkiem przedstawia się firma, która z działa od lat na polskim rynku jako dystrybutor wysokojakościowych rozwiązań napędowych spełniających potrzeby wielu branż. Starając się zapewniać klientom nie tylko szeroki wybór, ale również dostęp do wiedzy o produktach, pracownicy publikują online artykuły o wadach i zaletach, jakie można osiągnąć, wybierając dany rodzaj systemu silnikowego. Podane w treściach informacje są sprawdzone, a język artykułów zrozumiały nawet dla laika. Kadra dostawcy zaprasza do zapoznania się ze wpisami. Można się z nich między innymi dowiedzieć, jak działa enkoder z silnika krokowego (zintegrowanego) i jakie daje korzyści. Pracownicy służą również poradą. Chętnie pomagają klientowi dobrać model odpowiadający jego wymaganiom.

Firma na bieżąco rozszerza ofertę o technologiczne nowości. Proponuje certyfikowany asortyment będący wytworem znanych nie tylko w Polsce, ale też na świecie marek, które udzielają na swoje produkty gwarancji jakości. Dostępne w sprzedaży elementy są fabrycznie nowe. Nie tylko poprawiają efektywność codziennej pracy, ale też są w stanie zniwelować zużycie energii elektrycznej, wytwarzanie ciepła czy też spowolnić eksploatację maszyn, co pozwala przedłużyć ich żywotność.

Dostawca zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedażową przedstawicieli biznesowych planujących reorganizację zakładu i zastosowanie zintegrowanych rozwiązań, jeśli chodzi o napęd linii produkcyjnej lub urządzeń wytwórczych. Kadra podejmuje się też realizacji zamówień niestandardowych, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Pracownicy wykonują prototyp zgodnie z przedstawionym przez klienta projektem i wytycznymi.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!