DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 662 028 026
  • Domena: http://max-floor1.pl/
  • Nazwa: MAX-FLOOR 1 Mariusz Lenik
  • Adres: Bieńkówka 193
  • Miejscowość: Bieńkówka
  • Kod pocztowy: 34-212Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Betonowe posadzki to rozwiązanie stosowane szczególnie często. Walory tego materiału powodują, że jest on wybierany na wykonanie i wykończenie podłoża na przykład w magazynach czy halach - nadaje się nawet tam, gdzie po podłodze będzie poruszał się ciężki sprzęt. W przestrzeniach prywatnych zaś, zwłaszcza w domach, podłoża takie służą jako podkłady podłogowe - na betonie układa się panele, płytki czy parkiety. Np. w garażach zaś zwykle zostawia się betonową posadzkę.

Wielu inwestorów decyduje się na samodzielne wykonanie wylewki betonowej, jednak coraz częściej odchodzi się od takiego rozwiązania, gdyż użycie do tego specjalnej maszyny - miksokreta. Takie rozwiązanie ma ważną zaletę w postaci szybkości wykonywania prac, czego nie da się osiągnąć samodzielnie, tylko za pomocą betoniarki i łopot. Dla wielu inwestorów jeszcze ważniejszy jest fakt, że prace takie pozwalają uzyskać lepszy efekt w zakresie nadania podłodze idealnej gładkości. To zaś jest ważne zarówno w przypadku, gdy podłoże nie będzie niczym innym wykańczane, jak i wtedy, gdy ma to być podkład pod płytki czy panele. W tym drugim przypadku prace związane z ich układaniem wykona się szybciej, łatwiej i z lepszym efektem. Podłoga musi być idealnie gładka w każdym przypadku, jest to też kwestia bezpieczeństwa użytkowników oraz jej trwałości, nic więc dziwnego, że posadzki maszynowe są wybierane coraz chętniej.

W dodatku zatrudnienie do wykonania takiego zadania specjalistów ma ważną zaletę w postaci możliwości uzyskania fachowego doradztwa. Nie da się ukryć, że wykonywanie posadzki, zwłaszcza takiej, która ma doskonale służyć przez lata, wymaga sporej wiedzy, na przykład na temat zastosowania poszczególnych materiałów - sam cement i woda to za mało. Istotne jest też odpowiednie przygotowanie powierzchni pod wylewkę - inaczej uzyskania powierzchnia może nie mieć pożądanych walorów, na czele z trwałością, a także mogą pojawić się inne problemy, jak choćby wydłużony czas schnięcia - a tego praktycznie każdy inwestor chce uniknąć.

Wszystko to można uzyskać, decydując się na skorzystanie z oferty zaprezentowanej na stronie max-floor1.pl. Jest ona odpowiednim wyborem dla osób prywatnych, mających mniejsze powierzchnie, a jednocześnie bardzo wysokie oczekiwania, jak i biznesowych - w grę wchodzą posadzki przemysłowe.

Data dodania: 04-10-2023
Autor: Marianna Dąbrowska
Źródło:
http://max-floor1.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!