DANE FIRMY:


  • Telefon: +48795140529
  • Domena: https://www.mafarchitekci.com/
  • Nazwa: MAF Architekci spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa
  • Adres: Dąbrowskiego 77A
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-529Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Budowa domu to wielkie przedsięwzięcie, wymagające przemyślenia mnóstwa kwestii, od fundamentalnych, po najmniejsze, ale także mające ogromne znaczenie. Przede wszystkim jednak trzeba stworzyć projekt. Podchodząc do tego zadania, można skorzystać z różnych możliwości, jak kupno projektu gotowego bądź wykonanie go na zamówienie.

Kiedy ta pierwsza opcja okaże się lepsza? Za wyborem gotowego projektu często przemawiają względy finansowe, gdyż jest on po prostu tańszy. Jego cena wynosi zwykle kilka tysięcy złotych. Jest to też świetna opcja dla osób, którym zależy na czasie, ponieważ jasne jest, że kupno gotowego projektu zajmuje nieporównywalnie mniej czasu niż jego stworzenie od podstaw - które wymaga między innymi licznych konsultacji między zlecającym i wykonawcą, czyli architektem. Jednak takie rozwiązanie ma też swoje wady. Podstawową jest fakt, że trzeba godzić się na gotowe, zaproponowane rozwiązania. Jeśli ktoś ma swoją, wymarzoną wizję domu, na pewno lepiej wybrać projekt na zamówienie, niezależnie od tego, że trzeba będzie czekać nań dłużej i będzie on kosztował więcej. Powinny się na to zdecydować zwłaszcza te osoby, które chcą, by ich dom był wykonany ściśle według ich pomysłu. Jest to opcja pozwalająca na znacznie więcej niż modyfikacja gotowego projektu - bo i takie rozwiązanie wchodzi w grę.

Kiedy ma się gotową wizję, trzeba też znaleźć odpowiedniego wykonawcę projektu. Poszczególni architekci pracują w różnych stylach. Firma MAF Architekci, mająca swoją siedzibę w Poznaniu, ale także w Warszawie wykonująca projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych, działa praktycznie na terenie całego kraju, a specjalizuje się w nowatorskich rozwiązaniach. Zaglądając na jej stronę internetową, można przekonać się, że projektowane przez nią i wznoszone pod jej nadzorem budynki są bardzo charakterystyczne. To minimalistyczne bryły, zdecydowanie nowoczesne. Poza tym przedsiębiorstwo specjalizuje się w rozwiązaniach obniżających koszt użytkowania budynków, zatem szczególnie warto się do niego zgłosić kiedy ma się właśnie takie oczekiwania.

Specjaliści nie tylko wykonają projekt zgodnie ze swoim stylem pracy oraz oczekiwaniami klienta, ale też doradzą mu na przykład odpowiednie materiały wykończeniowe, pozwalające osiągnąć zamierzony efekt. Mogą także zająć się kompleksowym urządzaniem wnętrz.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!