DANE FIRMY:


  • Telefon: 71 796 66 66
  • Domena: https://lokum-deweloper.pl/
  • Nazwa: Lokum Deweloper S.A.
  • Adres: Krawiecka 1
  • Miejscowość: Wrocław
  • Kod pocztowy: 50-148Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Polskie miasta rozwijają się bardzo dynamicznie, oferując mnóstwo nowych mieszkań, a także domów, zwykle skupionych w całe osiedla. Nie da się ukryć, że nabycie lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym jest szczególnie nęcące, nie trzeba bowiem martwić się o utrzymanie zieleni i dbanie o posesję, co jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla mocno zajętych osób. Mnóstwo świetnych lokali, gotowych do zamieszkania, jak i dopiero powstających, ma Wrocław, miasto, w którym chce zamieszkać wielu Polaków.

Nic dziwnego - to wyjątkowe miejsce. Ośrodek biznesu, kultury oraz rozrywki, jest jednocześnie niezwykle klimatyczne. Takie też są często inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu, znajdujące się w ofercie na stronie lokum-deweloper.pl. Można zamieszkać na przykład w wyjątkowym apartamencie, łączącym w sobie nowoczesność z tradycją. Zabytkowe kamienice, w jakich mieszczą się apartamenty, są piękne, wygodne oraz stylowe, tak samo jak ich otoczenie - na posesji można znaleźć na przykład zabytkowe latarnie, ale i nowoczesną infrastrukturę, w postaci na przykład placów zabaw. To wymarzone propozycje dla osób, które chcą mieszkać naprawdę komfortowo, w niezwykłym otoczeniu, a przy tym w bliskości najważniejszych atrakcji - inwestycje zlokalizowane są na przykład blisko rynku.

W ofercie dewelopera można też znaleźć inne propozycje mieszkań. Są one zlokalizowane w budynkach rozmieszczonych w różnych miejscach, zarówno w bliskości centrum, jak i na obrzeżach, każdy może zatem zdecydować, w jakiej okolicy zamieszka, tętniącej życiem czy spokojnej i cichej. Co ważne, firma nie wznosi samych budynków, ale całe osiedla i infrastruktury, na terenie osiedli nieraz nawet znajdują się lokale usługowe i handlowe.

Data dodania: 01-12-2023
Autor: Kamil Zawadzki
Źródło:
https://lokum-deweloper.pl/oferta/wroclaw/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!