DANE FIRMY:


  • Telefon: 600-638-077
  • Domena: https://zwiedzajtorun.pl/
  • Nazwa: Zwiedzaj Toruń
  • Adres: Bażyńskich 8
  • Miejscowość: Toruń
  • Kod pocztowy: 87-100Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Wiele osób wybierających się na wycieczkę do Torunia, zastanawia się, czy skorzystać z usług przewodnika. Odpowiedź brzmi: tak, warto, ale należy wybrać takiego, który świetnie zna miasto i umie zaciekawić swoimi opowieściami gości. Turyści korzystający z usług firmy zwiedzajtorun.pl mają pewność, że przewodnik po Toruniu będzie ciekawie opowiadał o zabytkach i historii miasta. Czas spędzony na zwiedzaniu będzie nie tylko pożyteczny, ale również przyjemny.

Oferta agencji skierowana jest do grup, osób indywidualnych oraz firm. Grupom turystycznym chcącym zwiedzić Toruń biuro proponuje usługę przewodnika o dowolnej porze dnia. Przewodnik z  pasją i zaangażowaniem oprowadzi grupę po Starówce, a także  po innych częściach miastach. Opowie o mieście, zdradzi niektóre jego sekrety, podpowie gdzie można dobrze zjeść i gdzie zrobić zakupy.

Oprócz proponowanej usługi przewodnika biuro zajmuje się również rezerwacją biletów i posiłków. Jest to bardzo wygodne dla klienta, który nie musi sam wydzwaniać po różnych instytucjach, dowiadywać się o godziny otwarcia obiektów i cenniki. 

Firma oferuje także zwiedzanie według indywidualnych preferencji klientów.  Przewodnik może być z grupą nawet cały dzień, od momentu odebrania z autokaru lub hotelu, aż po kolację w jednej z polecanych restauracji. Pracownicy przygotują program zwiedzania tak, aby nawet ktoś kto pierwszy raz jest w Toruniu, poczuł się swobodnie i komfortowo.

W przypadku, gdy turyści mają trochę więcej czasu na zwiedzanie, warto również zapoznać się z regionem. Biuro organizuje programy wycieczek łączące zwiedzanie Torunia z atrakcjami okolicy.  Turyści mogą odwiedzić takie miasta jak: Ciechocinek, Golub Dobrzyń, Inowrocław, Szafarnia, Chełmno, Biskupin czy Grudziądz.

Agencja świadczy usługi kompleksowe - pomaga w zorganizowaniu pobytu w Toruniu, doradza przy wyborze optymalnego planu zwiedzania,  układa trasę zwiedzania zgodną z zainteresowaniami i kondycją turystów. Zwiedzanie Torunia to nie tylko żywa lekcja historii, ale także świetna zabawa i niezapomniane wrażenia.

Data dodania: 15-08-2019
Autor: Mieszko Szulc
Źródło:
https://zwiedzajtorun.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!