DANE FIRMY:


  • Telefon: 794 066 703
  • Domena: https://fachowe-przeprowadzki.pl/
  • Nazwa: Fachowe-Przeprowadzki.pl
  • Adres: Os. Stefana Batorego 7
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60--68Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Praktycznie każda osoba, przynajmniej raz w życiu musi się przeprowadzić. Niestety, często nie jest to przyjemna czynność. Z reguły powoduje wiele stresu. Segregowania przedmiotów, zabezpieczanie ich przed uszkodzeniem czy późniejsze urządzanie nowego domu jest czasochłonne i trudne. Aby wszystko przebiegło jak najlepiej i najszybciej warto wybrać porządną firmę, która sprawnie i bezpiecznie przewiezie wszystkie sprzęty i meble.

Na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnego przedsiębiorstwa nie powinien się odbywać pod wpływem emocji i presją czasu. Lepiej dobrze przemyśleć decyzję i najpierw zapoznać się z ofertą kilku firm. Na samym wstępie warto sprawdzić, jakie konkretnie usługi oferuje dana miejsce oraz jakiego rodzaju pojazdami meble i sprzęty będą przewożone. Im większy samochód, tym szybciej i bezpiecznie fachowcy wykonają usługę. Warto również zwrócić uwagę na to, czy firma oferuje przewóz przedmiotów delikatnych, np. komputerów, szkła, ekranów. Wszystkie powyższe wymagania spełnia firma Fachowe-Przeprowadzki.pl.

Szczegóły oferty

Usługi przeprowadzkowe są świadczone przez doświadczonych fachowców, którzy wiedzą, w jaki sposób przewozić różnego typu przedmioty bez narażenia ich na uszkodzenie czy zniszczenie. Co więcej, transport mebli i sprzętów jest ubezpieczony, co z pewnością stanowi ważną informację dla wielu klientów.

Warto zaznaczyć, że firma realizuje przeprowadzki na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz przedsiębiorców, którzy chcą przewieźć wyposażenie biura czy magazynu. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo w kwestii odpowiedniego segregowania przedmiotów.

Pracownicy przedsiębiorstwa korzystają z najwyższej jakości narzędzi i akcesoriów, które pozwalają na zabezpieczenie różnych rodzajów ładunków. Poza mocną, odporną na przetarcia folią pudła są wypełniane specjalnymi poduszeczkami. W przypadku dużych mebli stosowane są wytrzymałe pasy.

Wszelkie niezbędne informacje na temat zakresu świadczonych usług można znaleźć na stronie internetowej. Tam również znajdują się dane kontaktowe.

Data dodania: 06-08-2020
Autor: Kazimierz Szymański
Źródło:
https://fachowe-przeprowadzki.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!