DANE FIRMY:


  • Telefon: 767225880
  • Domena: http://eagletrans.eu
  • Nazwa: Eagle Trans
  • Adres: E. Orzeszkowej 9
  • Miejscowość: Legnica
  • Kod pocztowy: 59-220Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Nowoczesne usługi transportowe coraz częściej obejmują także możliwość nadania różnego rodzaju paczek, przesyłek lub listów za granicę. Usługa tego typu jest dostępna na stronie internetowej eagletrans.eu. Wchodząc na podany link, klient może skorzystać z taniej, szybkiej oraz bezpiecznej metody dostarczenia do Polski wszystkiego, co wymaga transportu.

Kolejną opcją, z której również można skorzystać w ramach wspomnianej oferty, są przeprowadzki do Londynu. Firma świadczy pomoc w transporcie mienia na trasie Polska-Wielka Brytania, gdzie głównym miejscem docelowym jest stolica kraju i jej okoliczne miejscowości.

Przewoźnik zapewnia kompleksową realizację zlecenia. Pomaga lub sam wykonuje załadunku dobytku na samochód przewozowy oraz odpowiednio zabezpiecza przewożony towar tak, by nie uległ on zniszczeniu podczas wielogodzinnej jazdy. Każdy pojazd służący do transportu jest odpowiednio przygotowany, posiada odpowiedni rodzaj podłoża niwelującego ewentualne wstrząsy oraz pasy zabezpieczające. Do ochrony mienia używa się materiałów typu folie i stretch.

Dbając o bezpieczeństwo swoje i przewożonych towarów, zatrudnieni kierowcy wybierają sprawdzone, bezpieczne trasy, umożliwiające spokojne odbycie drogi bez dziur i niespodziewanych wybojów, które mogłyby wpłynąć na stan pojazdu i transportowanego mienia.

Zasady zamówienia usługi przewozowej do Londynu zostały jasno opisane na wspomnianej wcześniej stronie internetowej w zakładkach "Oferta" oraz "Cennik". Klarowność usługi sprawia, że jest ona przede wszystkim przyjazna dla samego klienta, dzięki czemu nie zaskoczą go żadne dodatkowe koszty lub inne niespodziewane zdarzenia.

Zaletą oferty jest także jej terminowość oraz dokładność w dostarczaniu przewożonych towarów do wskazanego przez klienta miejsca docelowego. Kierowcy pomagają także przy wyładunku, dzięki czemu nie ma potrzeby zatrudniać w tym celu dodatkowej ekipy osób.

Jak widać, cała usługa świadczona jest w sposób kompleksowy oraz tak, by spełnić wszystkie oczekiwania klienta. Warto zatem mieć w biurowym lub domowym notatniku dane kontaktowe do wspomnianej firmy transportowej i korzystać z jej usług nie tylko w czasie przeprowadzek. 

 

Data dodania: 20-08-2020
Autor: Bruno Borowski
Źródło:Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!