DANE FIRMY:


  • Telefon: 600 802 002
  • Domena: https://tdmtarasy.pl/
  • Nazwa: TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
  • Adres: Żwirowa 11
  • Miejscowość: Pszczew
  • Kod pocztowy: 66-330Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważny jest wybór materiału, z którego zostanie wykonany taras. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych materiałów, z których można wykonać swój wymarzony taras. Jednym z nich jest deska kompozytowa, która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność. Wszystko, dzięki jej wyjątkowym właściwościom, o których niektórzy wciąż mogą nie wiedzieć. A to błąd, ponieważ jest to materiał, który charakteryzuje się nie tylko estetyką, ale również funkcjonalnością.

Deska kompozytowa w Poznaniu jest dostępna w ofercie sklepu internetowego: tdmtarasy.pl, który specjalizuje się w materiałach do pokrycia tarasów. Co więcej, oprócz sprzedaży można u nich zamówić również projekt oraz montaż całego tarasu, dzięki czemu całość będzie wykonana profesjonalnie. Deska kompozytowa posiada wiele zalet drewna, jednocześnie nie posiadając wad. Przede wszystkim posiada wygląd oraz strukturę, przedstawiająca ten naturalny materiał, dzięki czemu świetnie sprawdza się w otoczeniu roślinności. Co ważne, jest to jednak produkt ekologiczny, który nie szkodzi środowisku naturalnemu.

Czym charakteryzuje się deska kompozytowa?

Została ona stworzona z włókien celulozowych oraz polipropylenu. Taki skład sprawia, że taras nie będzie blaknąć pod wpływem promieni UV. Jest to szczególnie ważne dla wszystkich osób, którym zależy na długiej trwałości materiału w rozsądnej cenie. Co ważne, deska kompozytowa jest wodoodporna i plamoodporna, dzięki czemu łatwo utrzymać ja w czystości. Jest to szczególnie ważne dla wszystkich osób, które mają zwierzaki lub dzieci. Ten materiał zapewnia estetyczny wygląd i funkcjonalność w jednym. Co więcej, jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, kiedy coś na niego spadnie.

Te wszystkie właściwości sprawiają, że coraz więcej osób coraz chętniej wykonuje swoje tarasy właśnie z desek kompozytowych, ponieważ świetnie wyglądają, a jednocześnie są bardzo funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

Dodaj Opinie

Użytkownik Jakub dodał komentarz Ocena 4
Przy wyborze deski tarasowej, należy przede wszystkim kierować się jej odpornością i estetyką. Tu w sukurs przychodzą nam producenci deski kompozytowej, która to jest niezwykle odporna na zmienne warunki atmosferyczne oraz sprawia, że nasze tarasy wyglądają nowocześnie.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14