DANE FIRMY:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Półki sklepowe są pełne różnego rodzaju towarów i często o wyborze klienta decyduje ładna etykieta. Przyciągająca wzrok kolorowa naklejka ma ogromne znaczenie i pozwoli produktowi wyróżnić się na półce sklepowej. Nic więc dziwnego, że producenci praktycznie każdej branży starają się, aby naklejki na ich produktach były atrakcyjne dla klientów w różnym wieku. Nie ma branży przemysłowej, która nie korzystałaby z naklejek. Niekoniecznie muszą to być etykiety umieszczane na produktach do sprzedaży. Bardzo często są to naklejki na konkretnych partiach produktu lub takie, które mają bawić albo uczyć. Wiele radości może przynieść dziecku, a rodzicom dumę, naklejka „wzorowy uczeń". Jest to coś, co sprawdza się w każdej dziedzinie życia. 

Jeszcze do niedawna druk naklejek reklamowych czy produktowych wiązał się ze sporymi kosztami chociażby dlatego, że nie znano jeszcze druku cyfrowego. Jednak odkąd ten się pojawił, etykiety i nalepki stały się tańsze dzięki temu, że koszt przygotowania do wydruku jest niski, co więcej, można go z łatwością konfigurować i do woli zmieniać. Możliwa jest personalizacja każdej naklejki, a także zmiana formatu w zależności od miejsca, w którym ma się ona znaleźć. Druk cyfrowy daje praktycznie nieograniczone możliwości, a każda zmiana odbywa się szybko i bez żadnych kosztów. Obecnie cyfrowe etykiety stosowane są w każdej branży produkcyjnej, jednak najczęściej wykorzystuje się je w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym, budowlanym itp.

Szeroką ofertę naklejek ma drukarnia ze strony cyfroweetykiety.pl, która oferuje produkty wysokiej jakości odporne na promieniowanie UV i inne czynniki atmosferyczne. Paleta kolorów stosowana w tej drukarni jest niezwykle bogata, a druk może się praktycznie odbywać na dowolnym materiale.

Drukarnia ta może się pochwalić nie tylko doskonałą kadrą, ale także nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na nieograniczone zastosowanie druku cyfrowego. Druk może się odbywać na podłożach metalicznych, bezbarwnych, perforowanych i magnetycznych z podłożem klejowym o różnej sile, ale jest także możliwość zamówienia bezklejowych nalepek stykowych, które po usunięciu nie pozostawiają żadnych śladów. 

Data dodania: 02-09-2020
Autor: Karolina Kołodziej
Źródło:
https://www.cyfroweetykiety.pl/naklejki_reklamowe


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!