DANE FIRMY:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Praktycznie każdy przynajmniej raz w życiu zmieniał miejsce zamieszkania, co wiązało się z przewiezieniem mebli i innych rzeczy do nowego lokalu. Jest to wyjątkowo uciążliwe zadanie, które może być źródłem wielu problemów. Aby wszystko przebiegło sprawnie, warto skorzystać z pomocy fachowców. Firma Przeprowadzki Stachurski oferuje przeprowadzki w Krakowie tanio, bezpiecznie i szybko.

Przedsiębiorstwo dysponuje zaawansowanym sprzętem do zabezpieczania każdego rodzaju ładunku, mebli, sprzętu AGD, RTV czy innych delikatnych przedmiotów. Duże samochody pozwalają na zapakowanie znacznej ilości pudeł, co przyspiesza przeprowadzkę. Klient może zamówić usługę kompleksową, zawierającą zapakowanie, załadowanie (również demontaż sprzętu), transport, rozładunek, wniesienie oraz montaż wszystkich przedmiotów. Oczywiście każdy konsument ma możliwość wyboru tylko niektórych opcji, np. samego przewozu mebli czy innych ponadgabarytowych rzeczy. Należy zaznaczyć, że transport przedmiotów jest zawsze ubezpieczony. Dodatkowo klient może wykupić dodatkową usługę utylizacji starych, niepotrzebnych sprzętów, co jest wygodne i oszczędza czas. Poza standardowymi przeprowadzkami mieszkań przedsiębiorstwo zajmuje się również przewozem komputerów, mebli i innego typu wyposażenia biurowego.

Obecnie wiele osób wyjeżdża za granicę do pracy i chce tam mieszkać razem z rodziną, dlatego też firma może zająć się transportem wyposażenia domu do Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec. Więcej informacji na ten temat można uzyskać bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorstwa lub na stronie internetowej.

Cena przeprowadzki zależy od czasu potrzebnego do realizacji zlecenia, ilości przedmiotów, odległości pomiędzy lokalami oraz rodzajem dodatkowych zabezpieczeń, które należy wykorzystać, aby bezpiecznie przewieźć ładunek. Z tego względu ostateczny koszt jest ustalany indywidualnie.

Każdy, kto ceni najwyższa jakość usług, profesjonalne doradztwo oraz przystępne ceny, powinien podjąć współpracę z tym przedsiębiorstwem.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!