DANE FIRMY:


  • Telefon: 791 565 653
  • Domena: https://sablo-piaski.pl
  • Nazwa: SABLO Piaski kwarcowe
  • Adres: Gospodarska 14F
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 61-313Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Projektując miejski lub prywatny plac zabaw, należy zadbać o pełne bezpieczeństwo wszystkich zamontowanych urządzeń. Nic więc dziwnego, że projektanci decydują się zamówić tylko i wyłącznie atestowane sprzęty do zabawy. Okazuje się jednak, że równie ważny jest piasek, wykorzystany do wypełnienia dziecięcej piaskownicy. Niezwykle istotne, aby pochodził on ze sprawdzonego źródła i spełniał najwyższe normy bezpieczeństwa. 

Gdzie zamówić atestowany piasek do piaskownicy?

Na stronie internetowej sablo-piaski.pl można zapoznać się z szeroką ofertą piasku kwarcowego, który idealnie nadaje się m.in. w branży budowlanej do piaskowania, a także wypełnienia wszelkiego rodzaju dziecięcych piaskownic. Firma działa stacjonarnie na terenie Poznania, udostępniając wysokiej jakości piasek do piaskownicy w atrakcyjnej cenie. Kruszywo jest nie tylko delikatne i przyjemne w dotyku, co oczywiście wpływa na komfort zabawy najmłodszych, ale także posiada odpowiedni atest higieniczny, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Piasek jest również wykorzystywany w przypadku tworzenia boiska do grania w siatkówkę plażową. 

Dlaczego oferta poznańskiej marki jest najkorzystniejsza?

Firma udostępnia wygodną formę zakupu piasku w postaci małych 25-kilogramowych worków lub w tzw. big - bagach, których pojemność jest równa jednej tonie. Dzięki temu klientami marki są zarówno osoby prywatne, poszukujące atestowanego piasku do użytku przydomowego, jak również przedstawiciele instytucji miejskich, czy właściciele punktów gastronomicznych i obiektów rekreacyjnych, m.in. do tworzenia mini plaż oraz wspomnianego wcześniej boiska do siatkówki. Pracownicy wielkopolskiej firmy zawsze chętnie służą pomocą w doborze odpowiedniego kruszywa czy zakupie określonej ilości piasku - w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Oczywiście firma zapewnia kompleksowy transport wraz z rozładunkiem piasku na wskazanym terenie. Nie można także zapominać o atrakcyjnych warunkach cenowych, które proponuje przedsiębiorstwo, w szczególności przy długoterminowej współpracy. 

Data dodania: 01-11-2020
Autor: Gustaw Wilk
Źródło:
https://sablo-piaski.pl/piasek-do-piaskownicy-poznan


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!