DANE FIRMY:


  • Telefon: 502 625 522
  • Domena: http://bisbud.com.pl/
  • Nazwa: Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Adres: Lwowska 120
  • Miejscowość: Rzeszów
  • Kod pocztowy: 35-301Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Pod adresem internetowym bisbud.com.pl można znaleźć ofertę wysokiej jakości asortymentu od zaufanego sprzedawcy materiałów budowlanych. Jest on znany ze swojej renomy. Zakład współpracuje z profesjonalistami w zakresie materiałów budowlanych, dlatego w jego ofercie pojawiają się propozycje jedynie od najlepszych marek. Dotyczy to nie tylko okien, ale również wielu innych wyrobów. Sklep oferuje kompleksowe wyposażenie, niezbędne podczas remontu czy stawiania nowego budynku. Wśród asortymentu można znaleźć na przykład materiały ścienne, chemię budowlaną, pokrycia dachowe, systemy dociepleń oraz rozmaite modele okien, w tym także okna dachowe Velux. W Rzeszowie znajduje się główna siedziba tej firmy.

Wspomniane wyżej okna odznaczają się wysoką jakością wykonania, a w szczególności dobrą efektywnością energetyczną. Firma Velux jest obecna na rynku już od ponad 30 lat. Jest to największy producent okien w Polsce. Wśród asortymentu od tej marki znajdują się takie okna dachowe jak modele drewniane, poliuretanowe, trzyszybowe czy obrotowe. Wszystkie z nich są niezwykle funkcjonalne. Duże zróżnicowanie wyrobów sprawia, że każdy klient znajdzie opcję dostosowaną do swoich oczekiwań. Warto również zainteresować się takimi propozycjami jak wyłazy dachowe czy świetliki dachowe. Firma oferuje także moskitiery oraz rolety. Te wszystkie produkty pozwalają na wygodne użytkowanie poddasza. Velux zapewnia swoim klientom możliwość szybkiej i sprawnej wymiany starych okien na nowsze modele. Ciekawym rozwiązaniem jest usługa obniżonego montażu. Dzięki głębszemu osadzeniu okna w konstrukcji dachu możliwe jest zapewnienie jeszcze lepszych właściwości izolacyjnych.

W różnorodnej ofercie tego sprzedawcy są dostępne rinne rozwiązania od znanych firm, w tym takich jak Klober, Knauf, Bryza, Corotop, Isover czy Bachl. Warto dowiedzieć się więcej na temat produktów na wskazanej wcześniej stronie. W razie wątpliwości można skorzystać z eksperckich porad udzielanych przez doświadczonych pracowników tej firmy.

Data dodania: 28-10-2020
Autor: Apolonia Sawicka
Źródło:
http://bisbud.com.pl/products/okna-dachowe-velux/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!