DANE FIRMY:


  • Telefon: 731 08 00 00
  • Domena: https://fabrykaneonow.pl/
  • Nazwa: Fabryka Neonów
  • Adres: Przybyszewskiego 82c
  • Miejscowość: Wrocław
  • Kod pocztowy: 51-148Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Neony świetle były wykorzystywane w formie reklamy już na początku XX wieku, a największą popularnością cieszyły się w latach 70. Jednak również i dziś wiele osób przekonuje się do tej właśnie metody promocji. Neony zachwycają pełną paletą odcieni i kształtów, przez co wypierają zwykłe tablice reklamowe, które często pozostają niezauważone. Ponadto nie zaśmiecają przestrzeni publicznej, jak dzieje się to w przypadku ulotek i są eleganckie. Nie tracą swojej estetyki na skutek promieniowania słonecznego, ujemnych temperatury oraz opadów atmosferycznych, czego nie można powiedzieć o plakatach czy billboardach.

Reklamy świetlne to zawsze dobry wybór. Takie szyldy są atrakcyjne pod kątem wizualnym i zapewniają doskonałą wydajność oraz niewielkie zużycie energii. Za technologią tą przemawia szereg argumentów, takich jak żywotność. Szacuje się, że ledowe neony mogą świecić nawet 80 000 godzin bez konieczności wymiany. Diody, jakie się w nich znajdują, nie nagrzewają się i gwarantują intensywne kolory widziane z dużej odległości. Produkty tego typu można zamówić w Fabryce Neonów, czyli firmie tworzącej reklamy na indywidualne zamówienie klientów. Proponują oni neony o niewielkim zapotrzebowaniu na energię, odznaczające się efektownym designem. Nie działają one drażniąco na wzrok i generują światło o barwie, która idealnie współgra z otoczeniem.

Reklamy świetlne tworzone w tym przedsiębiorstwie gwarantują szereg zalet. Jest to rozwiązanie opłacalne pod kątem finansowym, które zwiększa rozpoznawalność marki na rynku. To tani środek marketingowy, sprawdzający się w wielu branżach, takich jak gastronomia czy hotelarstwo. Neony spotykane są bowiem w klubach, pubach, kawiarniach czy hotelach. Wyróżniają się plastycznością szkła, co umożliwia stworzenie unikatowej formy, wpasowującej się w gusta klientów. Neony zachęcają do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa i zapewniają satysfakcjonujące efekty przez długi czas. Zamawiają je także klienci prywatni, chcący kupić oryginalną ozdobę do swojego domu lub mieszkania.

Data dodania: 29-11-2020
Autor: Olga Wasilewska
Źródło:
https://fabrykaneonow.pl/


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!