DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 400 51 52
  • Domena: https://www.taniemilitaria.pl/
  • Nazwa: TanieMilitaria.pl
  • Adres: Lasek Brzozowy 13
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 02-792Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


TanieMilitariaPL są stroną internetową, gdzie każdy miłośnik profesjonalnie wykonanej broni oddającej wizualnie 1:1 prawdziwy model, może zakupić karabin i pistolet Airsoft Gun. Pod linkiem do strony internetowej taniemilitaria.pl/ znajdują się szczegółowo opisane informacje, czym jest ten specyficzny rodzaj broni oraz dlaczego jest tak popularny w Polsce.

BB Guns to bronie oferowane w sprzedaży internetowej, które są wiernym odwzorowaniem prawdziwych egzemplarzy karabinów i pistoletów. Strzelają wykonanymi z plastiku lub wypełnionymi farbą kulkami. W rozumieniu prawnym tego rodzaju urządzenia nie są bronią, dlatego mogą być używane również przez młodzież mającą więcej niż 14 lat. Broń znana pod skrótem ASG nie ma zdolności rażących, natomiast energia kulki, która jest wyrzucana, jest znacznie mniejsza niż 17J wskazanych w ustawie. Dlatego termin "broń" używa się podczas opisywania produktów na aktualnej stronie online jedynie umownie i dotyczy wciąż pistoletów oraz karabinów ASG.

Opisywanych rodzajów broni można używać nie tylko w celach kolekcjonerskich. Pistolety i karabiny idealnie sprawdzają się do różnego rodzaju zabaw na wolnym powietrzu. Wielu pasjonatów outdoorowych rozgrywek organizuje imprezy, które skupiają miłośników militariów. Zloty i manewry z udziałem broni Airsoft są bezpieczne dla życia ludzkiego, jeśli tyko organizatorzy zadbają o obowiązkową ochronę oczu oraz twarzy, gdyż częstym uszkodzeniom ulegają zęby uczestników.

Proponowane bronie do Airsoftu są doskonałą alternatywą dla paintballu, który często jest znacznie kosztowniejszy niż zabawy z replikami broni. Na cieszący się coraz większym zainteresowaniem Airsoft można wydać już tylko kilkadziesiąt złotych, żeby móc cieszyć się z niezapomnianej rozgrywki na świeżym powietrzu. Na imprezach tego rodzaju bawić się może każdy niezależnie od płci, jednak należy mieć więcej niż 14 lat. Pozwala to na bycie pewnym, że osoba obsługująca replikę będzie umiała nią odpowiednio strzelać bez narażenia zdrowia i życia innych.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!