DANE FIRMY:


  • Telefon: 883287742
  • Domena: https://monitoring-system.pl/
  • Nazwa: Monitoring & IT
  • Adres: Tetmajera 19
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 31-352Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Odpowiednie zabezpieczenie fabryki czy hali produkcyjnej jest bardzo ważne. Sprawdzonym sposobem na kontrolowanie terenu na zewnątrz oraz pomieszczeń wewnątrz budynku jest zamontowanie nowoczesnego monitoringu. Dobrej jakości sprzęt pozwala na obserwowanie posesji oraz nagrywanie obrazu na wybrany nośnik. Profesjonalne kamery oraz wszelkie niezbędne wyposażenie można nabyć w sklepie internetowym monitoring-system.pl.

Asortyment zawiera kilka rodzajów monitoringu między innymi monitoring analogowy, IP, HD-TVI, HD-CVI czy AHD. Ponadto klienci mogą nabyć urządzenia specjalistyczne takie, jak kamery termowizyjne, fotopułapki czy rejestratory trasy. Istnieje również możliwość nabycia całego kompletnego zestawu alarmowego z odpowiednim oprogramowaniem. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów i są objęte gwarancją.

Osoby, które chcą zakupić monitoring do zabezpieczenia hali przemysłowej, mogą wybrać klasyczne kamery analogowe kopułowe. Są małe, poręczne i odporne na wilgoć oraz zmienną temperaturę, co sprawia, że można je montować w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Poza tym urządzenia nie rzucają się w oczy, więc w przypadku montażu w obiektach handlowo-usługowych, sklepach, restauracjach czy klubach fitness nie będą wywoływać skrępowania wśród klientów. Poza tym przedsiębiorcy mogą być zainteresowani również innymi modelami o większej mocy i rozdzielczości. W ofercie znajduje się uniwersalna, funkcjonalna kamera analogowa, która dostosowana jest do pracy w różnych systemach. Firma sprzedaje także atrapy kamer z diodą LED. Sprzęt prezentuje się realistycznie, wizualnie jest praktycznie nieodróżnialny od prawdziwych urządzeń.

Dokładne informacje na temat parametrów konkretnych produktów można znaleźć w opisach na stronie internetowej. Przedsiębiorstwo gwarantuje terminową realizację zamówienia, profesjonalne doradztwo oraz bezpłatną wycenę (klient może skorzystać ze specjalnego konfiguratora). Firma zajmuje się również montażem sprzętu. Wybór tego sklepu to strzał w dziesiątkę.

Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!