DANE FIRMY:


  • Telefon: 601 595 571
  • Domena: http://demar-tomiak.com.pl/
  • Nazwa: Demar Tomiak
  • Adres: Budowlana 6
  • Miejscowość: Zielona Góra
  • Kod pocztowy: 65-386Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:


Poszukując firmy, która zajęłaby się kompleksową opieką nad terenami zielonymi, warto zapoznać się z bogatą ofertą przedsiębiorstwa ze strony demar-tomiak.com.pl. Istnieje ono na rynku już od końca lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia i przez cały ten czas nabierało doświadczenia, aby obecnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Takiego właśnie opiekuna potrzebuje zieleń miejska w Zielonej Górze - który zadba o najdrobniejszy szczegół, aby mieszkańcy mogli cieszyć oczy estetyką aranżacji. Dobrze utrzymane tereny sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Pięknie utrzymane drzewa dostarczają tlenu, absorbując z powietrza dwutlenek węgla. Gwarantują też cień podczas upałów.

Wspomniane przedsiębiorstwo ma bardzo bogatą ofertę, ponieważ zajmuje się nie tylko parkami i zielenią na osiedlach, ale także cmentarzami i terenami komunalnymi. Pracownicy firmy mają również sporą wiedzę dotyczącą roślin, w szczególności drzew i krzewów, ale chętnie podejmują się także sezonowego tworzenia pięknych klombów, które cieszyć będą mieszkańców miasta.

Wśród oferty jest nie tylko nasadzanie drzew i krzewów, koszenie trawników, cięcie i formowanie żywopłotów, ale także:

  • dbanie o małą architekturę,
  • budowa placów zabaw lub ich remont,
  • budowa ciągów pieszych

i wiele innych prac wymagających umiejętności i doświadczenia. Pracownicy firmy potrafią także stworzyć wyjątkowe aranżacje, dobierając rośliny w taki sposób, aby pasowały do danego terenu wzrostem i pokrojem. Dysponują oni także odpowiednim sprzętem, aby na przykład móc zająć się wycinką drzew, karczowaniem korzeni czy prześwietlaniem i formowaniem drzew i krzewów. Przedsiębiorstwo to będzie również bardzo przydatne zimą, ponieważ zadba, aby chodniki, place i parkingi były odśnieżone. Warto także zaznaczyć, że firma ta ma świetną załogę, która mocno angażuje się w każde powierzone jej zadanie, mając jednocześnie fachowe podejście do wszystkich wykonywanych prac.

Jest to doskonała oferta, z której poza gospodarzami miasta mogą też skorzystać osoby prywatne i zlecić aranżację i budowę ogrodu lub kompleksową opiekę nad nim.

Data dodania: 17-02-2021
Autor: Kazimierz Szymański
Źródło:
http://demar-tomiak.com.pl/pielegnacja-zieleni


Dodaj Opinie

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!